• Slider 25

Rejestracja polskiej firmy w Niemczech

 • Rejestracja polskiej firmy w Niemczech

  Rejestracja polskiej firmy w Niemczech

Rejestracja firmy

Niemcy to jeden z najbardziej rozwiniętych krajów świata, niepodatny na kryzysy i inne rynkowe komplikacje. To miejsce, w którym warto prowadzić biznes, więc coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na rejestrację firmy w Niemczech. To dzisiaj łatwiejsze niż dawniej, bo od 2011 roku niemiecki rynek został w całości otwarty. Oznacza to, że nasi obywatele mogą na tych samych prawach, co rodowici Niemcy zakładać swoje działalności gospodarcze. Niemcy mają potężną gospodarkę i dużo możliwości, by rozwijać swój biznes jeszcze lepiej, ale jak to zrobić, jak wygląda rejestracja polskiej firmy w Niemczech?

Zasady wydają się podobne do tych, które mamy w Polsce, czyli musimy zarejestrować firmę, dostać numer identyfikacji podatkowej, opcjonalnie też otworzyć konto w banku. Oczywiście trzeba też prowadzić księgowość i płacić podatki. Jednak czy to takie proste, czy rejestracja firmy w Niemczech nie sprawia trudności? Okazuje się, że często są z tym problemy i nasza firma w Niemczech może nie zaistnieć przez różne komplikacje, które mogą mieć w dalszej perspektywie negatywne skutki dla działalności na terenie Niemiec. Z tego względu jeśli chcemy zarejestrować firmę w Niemczech, to powinniśmy skonsultować się z profesjonalistami, którzy oferują pomoc w tej całej procedurze.

Zapraszamy do współpracy. Firma BS Mazur oferuje kompleksową pomoc, co oznacza, że pomagamy nie tylko zarejestrować firmę w Niemczech, ale także zapewniamy usługi związane z obsługą sekretariatu czy dostępem do pomieszczeń konferencyjnych. Chcąc poprawnie prowadzić swoją firmę w Niemczech, takie usługi mogą być niezbędne.

Współpraca z naszą firmą to pełen pakiet możliwości i pomocy związanych z firmą w Niemczech. Rozumieć należy przez to doradztwo prawne (konieczne, by wybrać odpowiednią formę prawną dla firmy w Niemczech), rozpisanie umowy spółki czy umówienie się na spotkanie z notariuszem. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie. Bardzo długie doświadczenie, znajomość procedur, rozeznanie się we wszystkich zagadnieniach oraz ścisła współpraca z kancelariami podatkowymi - to wszystko gwarantuje, że zarejestrowanie firmy w Niemczech staje się bezproblemowe.

Jedną z ważniejszych kwestii związanych z rejestracją firmy w Niemczech jest uzyskanie adresu, dzięki któremu będziemy normalnie funkcjonować. Współpraca z nami to zapewnia, a tak uzyskany adres będzie niezwykle przydatny podczas wynajmu biura czy w czasie przyjmowania pracowników. Własny adres jest obowiązkowy podczas rejestracji przedsiębiorstwa, pomaga w prowadzeniu skutecznej korespondencji z klientami. To także gwarancja, że wszelkie przesyłki pocztowe i kurierskie nigdzie nie zaginą, będą zawsze do nas dostarczane.

Załatwimy dla Państwa wszelkie formalności związane z rejestracją firmy w Niemczech, które mogłyby sprawiać niepotrzebne trudności, a mogłoby się to czasami wiązać z popełnianiem błędów (na przykład podczas wypełniania dokumentów). Dlatego też zagwarantowane jest przygotowanie i sprawdzenie dokumentów urzędowych, pomoc we wszelkich procedurach formalnych, jak i opracowanie wniosków, jakie dotyczą pomocy finansowej, na przykład świadczenia na dzieci.

Kompleksowo pomagamy w zakresie obsługi sekretariatu, między innymi prowadzimy rozmowy z klientami. Nie trzeba znać języka niemieckiego, by firma w Niemczech odnosiła sukcesy. Nasza firma będzie odpowiedzialna za negocjacje z klientami w języku niemieckim, a jak zajdzie taka potrzeba, także w języku polskim. Możemy też śledzić prowadzenie korespondencji firmowej, jak i jej archiwizację.

Od początku istnienia naszej firmy nawiązaliśmy współpracę z wieloma kancelariami podatkowymi, dzięki temu oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości. Nasze specjalistyczne zaplecze, jak i długoletnie doświadczenie gwarantuje, że możemy reprezentować każdą firmę przed niemieckim urzędem skarbowym. Dla Państwa to najważniejsza korzyść - dobrze prowadzona i zarządzania firma na wymagającym, ale i przynoszącym duże korzyści rynku. Polska firma w Niemczech pod naszym patronatem, z naszym wsparciem i opieką to wymierne korzyści, które procentują i pozwalają na rozwój każdego, choćby najmniejszego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy!

 • BS Mazur oferuje
   
  • Meldunek firmy

   Dzięki współpracy z firmą „BS Mazur” otrzymasz cały szereg możliwości i pełen pakiet pomocy: doradztwo, rozpisanie umowy spółki itp.

   Więcej
  • Kompleksowa obsługa

   Obywatele Polski mogą założyć firmę w każdym kraju Unii Europejskiej, a jeśli jest taka możliwość to, czemu z niej nie skorzystać?

   Więcej
  • Serwis biurowy

   Zameldujemy Twoją firmę na naszym adresie w Görlitz. W ramach prowadzenia serwisu biurowego zajmiemy się m.in.

   Więcej
Twoja firma w Niemczech
  • Slider 22