• Slider 25

O firmie

 • Biuro Serwis Mazur

  Biuro Serwis Mazur

Nasza firma „Biuro Serwis Mazur” działa na rynku niemieckim od 10 lat. Została założona w 2011 roku w przygranicznym mieście Görlitz, które sąsiaduje od polskiej strony z miastem Zgorzelec.

Jesteśmy zgranym, 4-osobowym teamem wykwalifikowanych pracowników.

Posiadamy pożądane wykształcenie księgowe, które pozwala nam jednocześnie tworzyć zespół bogaty w pracowników kancelarii podatkowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu, uzyskanemu w renomowanych niemieckich kancelariach podatkowych oraz naszemu profesjonalizmowi i stabilności w branży, w każdej chwili jesteśmy w stanie optymalnie reagować na potrzeby klientów.

Jesteśmy konkurencyjną firmą na rynku niemieckim - współpracujemy z prestiżowymi kancelariami podatkowymi oraz prawnymi, co pozwala nam świadczyć dla Państwa kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się głównie w zakładaniu niemieckich firm budowlanych tzw. Gewerb, spółek UG/GmbH, prowadzeniu księgowości niemieckich i polskich firm działających na terenie Niemiec oraz obsłudze biurowej. Wykonujemy kompleksowe usługi związane z rejestracją i prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

 • BS Mazur oferuje
   
  • Meldunek firmy

   Dzięki współpracy z firmą „BS Mazur” otrzymasz cały szereg możliwości i pełen pakiet pomocy: doradztwo, rozpisanie umowy spółki itp.

   Więcej
  • Kompleksowa obsługa

   Obywatele Polski mogą założyć firmę w każdym kraju Unii Europejskiej, a jeśli jest taka możliwość to, czemu z niej nie skorzystać?

   Więcej
  • Serwis biurowy

   Zameldujemy Twoją firmę na naszym adresie w Görlitz. W ramach prowadzenia serwisu biurowego zajmiemy się m.in.

   Więcej
Twoja firma w Niemczech
  • Slider 22