• Slider 25

Meldunek firmy

Dzięki współpracy z firmą „BS Mazur” otrzymasz cały szereg możliwości i pełen pakiet pomocy, czyli między innymi: doradztwo (np. podczas wyboru odpowiedniej formy prawnej dla firmy), rozpisanie umowy spółki, umówienie na spotkanie z notariuszem. Z naszej strony gwarantujemy, że do każdego etapu współpracy podchodzimy w pełni profesjonalnie. Doświadczenie oraz znajomość procedur pozwalają nam więc na szybką i bezproblemową rejestrację Twojej firmy z Niemczech.

Założenie firmy budowlanej w Niemczech bez meldunku!

Aby wykonywać usługi budowlane na terenie Niemiec należy założyć firmę. Doskonałym wyborem jest otwarcie niemieckiej firmy tak zwanej Gewerbe. Nie musisz posiadać zameldowania i miejsca zamieszkania w Niemczech, aby założyć Gewerbe. Do jej założenia w branży budowlanej potrzeba jedynie adresu siedziby firmy, na przykład adresu serwisu biurowego. Nasza firma zakłada Gewerby na adresie w Görlitz oraz prowadzi pełną obsługę serwisu biurowego i sekretariatu firmy.

Współpracujemy z kancelarią doradcy podatkowego w Niemczech, która reprezentuje Twoją firmę w Urzędzie Skarbowym. Księgowość firmy prowadzona jest w Niemczech przez wykwalifikowaną w tym kierunku kadrę pracowników.

 • BS Mazur oferuje
   
  • Meldunek firmy

   Dzięki współpracy z firmą „BS Mazur” otrzymasz cały szereg możliwości i pełen pakiet pomocy: doradztwo, rozpisanie umowy spółki itp.

   Więcej
  • Kompleksowa obsługa

   Obywatele Polski mogą założyć firmę w każdym kraju Unii Europejskiej, a jeśli jest taka możliwość to, czemu z niej nie skorzystać?

   Więcej
  • Serwis biurowy

   Zameldujemy Twoją firmę na naszym adresie w Görlitz. W ramach prowadzenia serwisu biurowego zajmiemy się m.in.

   Więcej
Twoja firma w Niemczech
  • Slider 22