• Slider 25

Kompleksowa obsługa

 • Kompleksowa obsługa firmy

  Kompleksowa obsługa firmy

Obywatele Polski mogą założyć firmę w każdym kraju Unii Europejskiej, a jeśli jest taka możliwość to, czemu z niej nie skorzystać? Najbardziej rozsądnym pomysłem jest założenie firmy w Niemczech, bo nasz zachodni sąsiad to potęga gospodarcza, gdzie szybko można stworzyć świetnie prosperujące przedsiębiorstwo.

Zasady funkcjonowania firm w Niemczech są dość podobne do tego, co obowiązuje w naszym kraju, ale kwestią, która dodatkowo może zachęcić, aby założyć firmę w Niemczech, jest to, że istnieją tu bardziej elastyczne możliwości rozliczeń z fiskusem. Ci, co założyli firmę w Niemczech, zdecydowanie mogą to potwierdzić. Szczególnie firma budowlana w Niemczech to bardzo dobry pomysł, bo rynek takich usług jest bardzo chłonny i łatwo znaleźć nowe, dobrze płatne zlecenia.

Jeśli planujemy założyć firmę budowlaną w Niemczech, pamiętajmy jednak, aby dobrze załatwić wszelkie niezbędne formalności. Do tego niezbędna jest pomoc. Jak więc założyć firmę budowlaną w Niemczech? Jak to zrobić, by nie stracić, a zyskać? Do kogo się zgłosić po pomoc?

Jednym z lepszych sposobów na założenie firmy w Niemczech jest skorzystanie z usług przedsiębiorstwa „Biuro Serwis Mazur” oferującego usługi biurowe, mieszczącego się przy Elisabethstr. 24 w Görlitz.

Znajdą tu Państwo kompleksową pomoc związaną nie tylko z powołaniem firmy oraz załatwieniem wszelkich formalności, ale także z obsługą sekretariatu oraz dostępem do pomieszczeń konferencyjnych. Jednym słowem wszystko, czego mogą Państwo potrzebować podczas prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech.

 • BS Mazur oferuje
   
  • Meldunek firmy

   Dzięki współpracy z firmą „BS Mazur” otrzymasz cały szereg możliwości i pełen pakiet pomocy: doradztwo, rozpisanie umowy spółki itp.

   Więcej
  • Kompleksowa obsługa

   Obywatele Polski mogą założyć firmę w każdym kraju Unii Europejskiej, a jeśli jest taka możliwość to, czemu z niej nie skorzystać?

   Więcej
  • Serwis biurowy

   Zameldujemy Twoją firmę na naszym adresie w Görlitz. W ramach prowadzenia serwisu biurowego zajmiemy się m.in.

   Więcej
Twoja firma w Niemczech
  • Slider 22