• Slider 25

Jak założyc firmę budowlaną w Niemczech bez meldunku?

 • Firma w Niemczech bez meldunku

  Firma w Niemczech bez meldunku

Firma w Niemczech bez meldunku

Całkiem sporo osób myśli o tym, aby zarejestrować działalność gospodarczą i pracować na własny rachunek. Czasem jest to zwyczajnie bardziej opłacalne, aniżeli zatrudnianie się w czyjejś firmie. Taka sytuacja dotyczy szczególnie osób, które robiąc to, co do tej pory, mogłyby spokojnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą. O ile w Polsce można się porozumieć w swoim języku i pewne rzeczy da się załatwić samodzielnie, o tyle za granicą sporą przeszkodą może być właśnie bariera językowa. Sporo osób z pewnością zastanawia się jak otworzyć firmę w Niemczech. Dlaczego właśnie tam? Ponieważ do naszych zachodnich sąsiadów jest całkiem blisko i można tam zarobić większe pieniądze, niż wykonując tę samą pracę w Polsce. Z tej sposobności skorzystało do tej pory już dość dużo Polaków.

Wielu fachowców wyjeżdża do Niemiec na przykład do prac remontowych i budowlanych. To dość popularne wśród specjalistów, którzy mają doświadczenie właśnie w takich dziedzinach. Niektórzy z nich, po jakimś czasie decydują się na własną firmę i zatrudnianie pracowników, bo w ten sposób sami mogą o wszystkim decydować i czerpać z tego większe profity. Jeśli nie mieszkają na miejscu, a jedynie dojeżdżają do pracy, to zaczynają drążyć ten nurtujący ich temat. Zastanawiają się nad tym, jak założyć firmę budowlaną w Niemczech bez meldunku. Starają się dopytywać innych, którzy mają już to za sobą i wiedzą, jak zakłada się firmę budowlaną w Niemczech. Jednak najlepiej jest się zwrócić o pomoc do osób mających w tej dziedzinie duże doświadczenie, które wiedzą, w jaki sposób do tego tematu podejść. Nasza firma może pomóc właśnie takim osobom załatwić wszelkie potrzebne formalności i odpowiedzieć na pytanie, jak założyć firmę budowlaną w Niemczech nie mając zameldowania. Czy jest to tak naprawdę możliwe?

Na początku należy zdawać sobie sprawę z tego, że aby zarejestrować działalność gospodarczą w Niemczech, należy posiadać adres zameldowania. Dla osób, które nie mieszkają w tym kraju na stałe, może się to okazać pewną przeszkodą. Jednak jest z takiej sytuacji całkiem dobre wyjście zapewniające powodzenie całego przedsięwzięcia. Zatem jak założyć firmę budowlaną w Niemczech nie mając zameldowania?

Firma w Niemczech bez meldunku to perspektywa prowadzenia działalności gospodarczej na terenie naszego zachodniego sąsiada bez konieczności wynajmowania mieszkania lub biura w celach meldunkowych czy korespondencyjnych. To bardzo kusząca perspektywa, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak zarejestrować firmę budowlaną w Niemczech nie posiadając meldunku. A tymczasem, okazuje się to prostsze, niż się wydaje, ponieważ oferowany przez nas adres zameldowania spełnia wszystkie niezbędne kryteria, a docierającą na niego korespondencję odsyłamy na wskazany przez Państwa adres. Trzeba bowiem wiedzieć, że szczególnie na początku, zaraz po rejestracji firmy przychodzi całkiem sporo pism z różnych urzędów, na które trzeba w odpowiednim terminie odpowiedzieć. Gewerbeamt, czyli niemiecki urząd gospodarczy, powiadamia bowiem o fakcie założenia przez nas działalności, wiele innych urzędów. Między innymi urząd skarbowy, izbę przemysłowo-handlową, zrzeszenie rzemieślników, czy urząd statystyczny. Stąd właśnie bierze się ta duża ilość listów i zapytań spływających na adres do korespondencji.

Dla osób, których te wszystkie pisma oraz formalności przerastają i nie wyobrażają sobie zajmować się tym samodzielnie, pomoc naszej firmy będzie na pewno dużym odciążeniem. Niektórzy bowiem na etapie myślenia o tym, jak założyć firmę budowlaną w Niemczech, nie spodziewali się takich utrudnień. Tym bardziej, jeśli nie mieli tego typu doświadczeń w swoim własnym kraju. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby oszczędzić naszym klientom zajmujących formalności i w pełni zadbać zarówno o usługi związane z rejestracją, jak i prowadzeniem danej działalności gospodarczej.

Oferujemy kompleksową obsługę biurową, dzięki której stawiane na początku pytanie, jak otworzyć firmę budowlaną w Niemczech bez meldunku wydaje się wyjątkowo proste i jasne. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja każdego zleceniodawcy i świadomość, że firma w Niemczech bez meldunku w stu procentach spełnia Państwa oczekiwania oraz potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zastanawiające się nad tym, jak założyć firmę w Niemczech bez meldunku. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy Państwu wybór najlepszych rozwiązań. A przecież oczywiste jest, że firma w Niemczech bez meldunku to ogrom szans i perspektyw, które po prostu należy wykorzystać.

 • BS Mazur oferuje
   
  • Meldunek firmy

   Dzięki współpracy z firmą „BS Mazur” otrzymasz cały szereg możliwości i pełen pakiet pomocy: doradztwo, rozpisanie umowy spółki itp.

   Więcej
  • Kompleksowa obsługa

   Obywatele Polski mogą założyć firmę w każdym kraju Unii Europejskiej, a jeśli jest taka możliwość to, czemu z niej nie skorzystać?

   Więcej
  • Serwis biurowy

   Zameldujemy Twoją firmę na naszym adresie w Görlitz. W ramach prowadzenia serwisu biurowego zajmiemy się m.in.

   Więcej
Twoja firma w Niemczech
  • Slider 22